Dinosaur Puzzle for Toddlers

2.3

Küçük çocuklarınız için eğlenceli bir bulmaca uygulaması

rate
0

1.2k

Rate this App

Dinosaur Puzzle for Toddlers çocuklar için eğlenceli bir oyundur. Çeşitli parçaları içeren küçük bulmacalar sunar, parçalar bir araya getirildiğinde her türlü renk, boyut ve renkte eğlenceli dinazorların resimlerini oluştururlar. Çocuklarınızın yetişkin denetimi olmadan kendi başlarına basit bulmacalar çözmelerine izin verin.

Oyun kurgusu basittir; çünkü tek yapmanız gereken şey her bir parçanın üzerine tıklayıp doğru yere sürüklemektir. Her bir bulmaca dört parçadan oluşur, bu da yetişkin yardımına ihtiyaç duymadan çocuklarınızın bulmacaları çözmesi anlamına gelir. Çocuklarınız, şekilleri ve resimleri bir araya nasıl getireceklerini öğrenirlerken, dinazorlarla oynamalarına izin verin.

Yirmiden fazla farklı meydan okumayla çocuklarınız bulmacaların tamamını bitirene kadar uğraşabilirler. Her birini tamamladıkça, bir sonraki resme ilerlemek için 'devam et' tuşuna basmaları gerekir. Dinosaur Puzzle for Toddlers çocuklarınızın sevdikleri şeyle meşgul olmalarını sağlarken aynı zamanda onlara saatler süren eğlenceyi de sunar.
Uptodown X